S 13. ZMAGO NA VRH

12.01.2017

Za Triglavani je že 13. tekma, ki jo tako kot preteklih 12, zapuščajo dvignjenih rok. Sinoči so v Mariboru z 9:4 premagali domače Lisjake. Gostitelji so v prvi tretjini še držali rezultatski priključek, v začetku druge celo izenačili na 3, a so Orli z napadalno igro kmalu strli njihov upor, postavili stvari na svoje mesto in si priigrali visoko zmago. Zadnje minute je priložnost v vratih dobil mladi vratar Til Čeferin.

Kljub dvema tekmama manj od Celjanov, so Orli s točko naskoka prevzeli vodstvo na lestvici. Naslednjo tekmo predvidoma igrajo v torek v Zagrebu proti istoimenskemu moštvu.

HDK MARIBOR - HK TRIGLAV 4:9 (1:2, 2:4, 1:3)