ORLI ZANESLJIVO V POLFINALE

06.09.2018

Triglavani so drugi četrtfinalni tekmi dneva (v prvi je Olimpija zanesljivo odpravila Celjane), po učinkoviti igri v drugi tretjini, strli odpor žilavih in vedno neugodnih Blejcev.

Kljub razmerju v strelih 17:7 v korist Kranjčanov, se je prva tretjina končala neodločeno 1:1.

Žreb je določil, da so sicer Triglavani na domačem ledu nastopili v uradnem zapisniku kot "gosti", kar pa ni bila ovira za nadaljevanje napadalne igre v smeri blejskega gola v nadaljevanju, ko so predvsem po učinkoviti igri in hat-tricku Žana Zupana, stvari postavili na svoje mesto.

V polfinalu se bodo tako Kranjčani pomerili z HK SŽ Olimpijo, tekma se prične 17.30 uri.

V četrtek je na sporedu samo ena tekma, Jesenice bodo ob 20.30 uri prekrižale palice z Mariborčani, zmagovalca pa v drugem polfinalu že čakajo igralci Slavije junior, ki so bili v četrtfinalu prosti.

HK MK BLED : HK TRIGLAV 1:5 (1:1, 0:3, 0:1)