ORLI V POLFINALU NAMUČILI ZMAJE

08.09.2018

Orli so v pripravljalni tekmi pred tednom dni, visoko izgubili z Ljubljančani z 0:6 in marsikdo je pričakoval podobno zgodbo tudi v polfinalu pokala Slovenije.

S tem se Kranjčani niso strinjali, svojo kožo so namreč drago prodali, saj so v 21. minuti najprej izenačili, v 23. pa z igralcem več tudi povedli. V 25. minuti so zeleni sicer po hitrem protinapadu izenačili, sledila pa je črna minuta že ob naslednji kazni Zmajev za dve minuti, ko so Orli prejeli kar dva zadetka ob igri z igralcem več.

4:2 po koncu druge trejine je bil tudi končni rezultat prvega polfinala, v drugem pa so Jeseničani strli prav tako dober odpor Založanov za zmago z 2:0 in poskrbeli, da bo v soboto ob 20.00 uri v Kranju, večni derbi med Olimpijo in Jesenicami.