Mladinci

U18: PREMAGALI VODILNE

Tudi druga letošnja tekma z železarji, je bila tesna in zanimiva vse do zadnjega piska sirene. Ob koncu septembra so v Kranju slavili rdeči, takrat so orli zapravili vodstvo s 3:0.

HD JESENICE : HK TRIGLAV 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)

U18: ZMAGA PO PREOBRATU

Mladinci so odigrali svojo deveto tekmo, tokrat so na gostovanju po katastrofalni prvi tretjini, v nadaljevanju vendarle strli Založane, z zadetkom v 1. minuti podaljška.

HK SLAVIJA JR : HK TRIGLAV 4:5 (3:0, 1:2, 0:2) - 0:1 - po podaljšku

U14 in U18: ZMAGA IN PORAZ V BEOGRADU

Dečki in mladinci, so se tokrat odpravili na dolgo gostovanje v Beograd. Izkupiček je bil polovičen, saj so dečki zanesljivo ugnali svoje nasprotnike, že drugič letos pa so Kranjčani v selekciji mladincev, morali priznati premoč srbskim vrstnikom.

U18: VISOKA ZMAGA MLADINCEV NA BLEDU

Mladinci so na Bledu dosegli novo visoko zmago, mlada domača ekipa žal ni bila dorasel tekmec.

HK MK BLED : HK TRIGLAV 1:11 (1:2, 0:5, 0:4)

U18: Z ZMAGO TIK POD VRH

Mladinci so si v neposrednem boju z zmago v Tivoliju, zagotovili trenutno 2. mesto na lestvici IHL-U18.

HK OLIMPIJA : HK TRIGLAV 3:7 (0:3, 1:0, 2:4)

U18: MLADINCI "POVOZILI" TEAM ZAGREB

Mladinci so na svojem ledu tokrat pričakali selekcijo hrvaških vrstnikov, ki se v letošnji ligi pod imenom Team Zagreb, pripravljajo na svetovno prvenstvo U18 divizije II - skupine B, ki bo konec marca 2018 potekalo v Zagrebu.

HK TRIGLAV : TEAM ZAGREB 10:3 (1:1, 5:1, 4:1)

U18: VISOKA ZMAGA MLADINCEV

Mladinci so v svoji 4. tekmi brez pretiranega naprezanja visoko odpravili Mariborčane, ki niso bili dorasel tekmec orlom.

HK TRIGLAV : HDK MARIBOR 9:1 (2:0, 2:0, 5:1)

U18: PREVEČ NAPAK V OBRAMBI

Mladinci so odigrali svojo tretjo tekmo v prvenstvu, doživeli pa svoj prvi poraz po rednem delu.

HK TRIGLAV : HD MLADI JESENICE 4:5 (0:0, 3:2, 1:3)

U18: PORAZ PO KAZENSKIH STRELIH

Po sobotni tekmi članov, so se dan kasneje še mladinci pomerili z ekipo iz Beograda - Crveno zvezdo. Triglavani sicer niso nastopili v polni postavi, dva člana ekipe sta namreč okrepila U20 ekipo Slavije junior, ki je imela tekmo lige EBYSL na Madžarskem. Za razliko od članske, smo pri mladincih videli več zadetkov in tudi preobratov, na koncu pa še odločitev po kazenskih strelih.

HK TRIGLAV : SKHL CRVENA ZVEZDA 4:5 (2:0, 0:3, 2:1 ; 0:0)0:1- ks

U18: ZA UVOD ZANESLJIVA ZMAGA

Mladinci so v novo sezono štartali z zanesljivo zmago.

HK TRIGLAV : HK SLAVIJA JR 7:2 (0:1, 3:0, 4:1)