U18: VSE REŠILI ŽE V PRVI TRETJINI

01.02.2018

Mladinci so v zaostali tekmi gostili ekipo HDK Maribor, ki je v prejšnji tekmi presenetila ekipo HK MK Bled, kar je bilo dovolj veliko opozorilo, da bo potrebno vstopiti resno v srečanje.

Tako se je tudi zgodilo, igrali so odlično, gostje so se poskušali reševati tudi s prekrški, ki pa jih je učinkovit "power play" (v prvi tretjini kar 75%) znal kaznovati. Ob razmerju strelov v tem delu igre 26:6, je bil rezultat na semaforju visokih 8:0.

V drugem delu so orli močno popustili, še vedno sicer imeli več poskusov na gostujoči gol (14:8) a ga vseeno celo izgubili tako, da je bil rezultat po drugi tretjini za goste že precej bolj znosnih 8:2.

V zadnji tretjini smo videli podobno igro, domači so zadeli še dvakrat, gostje pa enkrat za končnih 10:3.

HK TRIGLAV : HDK MARIBOR 10:3 (8:0, 0:2, 2:1)