Z ZMAGO NA VRH

23.02.2017

V odprtem hokejskem srečanju z vrsto streli na vrata tekmeca, pri katerih so le štirje končali v mreži, so domači osvojili vse tri točke, s katerimi so se znova prebili na vrh lestvice. Nekoliko presenetljivo so že v 3. minuti povedli gostje, domači pa so le pet minut kasneje z zadetkom Nejca Hočevarja izkoristili številčno premoč in rezultat poravnali. V drugi tretjini so edini zadetek dosegli domači, svojega prvega na šele drugi članski tekmi pa se je veselil 16-letni Jaša Jenko. Tudi v zadnji tretjini je padel le en zadetek, za končnih 3:21 je bil natančen Sebastjan Grošelj.

V soboto bo v Kranju še ena zanima tekma, ko se v gorenjskem derbiju pomerijo orli in blejski Labodi. Vabljeni!

HK TRIGLAV - KHL MEDVEŠČAK 3:1 (1:1,1:0,1:0)

Kranj, Ledena dvorana Zlato polje
sodniki: Fajdiga, Arlič, Bergant

Strelci: 0:1 Mikulić (Janković; 3.), 1:1 Hočevar (Grošelj;8.)/PP2, 2:1 Jenko (Zupan,Ahačič; 38.)/PP1, 3:1 Grošelj (48.)

Streli na vrata: Triglav 42 (13,15,14), Medveščak 40 (16,15,9)
Izključitve: Triglav 6 (4,2,0), Medveščak 8+10 (4,2,12)

Hk Triglav: Šenk, Plavc; Ahačič, M.Ban, Grošelj, Hočevar, Jenko, Jugovic, Kalan, Lampič, Logar, Markič, Pavc, M.Potočnik, Štenkler, Terlikar, Zupan. Trener: G. Drinovec