IHL: ODLOČITEV O FINALISTU BO PADLA V SREDO

18.03.2018

Orli niso uspeli izkoristiti "prve zaključne žogice" za preboj v finale IHL, na drsališču Zagrebškega Velesejma so zasluženo slavili domačini.

Da sobota na bo ravno najsrečnejši dan za Kranjčane, je pokazala že prva priložnost v igri z igralcem več, ko so v 3. minuti storili napako v napadalni tretjini in omogočili domačemu napadalcu, da je sam pridrsal pred Žana Usa in ga matiral. V 13. minuti so Medvedi vodili že 2:0, izkoristili so namreč igro petih proti trem.

V drugem delu so gostje zmanjšali izid na 2:1, prav tako v igri z igralcem več, za kaj več pa so enostavno pokazali premalo.

V tretjem delu, pa so Kranjčani vendarle zaigrali podjetneje, a so domači s trdo igro uspeli obraniti vodstvo in izsiliti še tretjo tekmo, ki bo v sredo, 21.3.2018 v Kranju.

KHL MEDVEŠČAK : HK TRIGLAV 2:1 (2:0, 1:0, 0:0) - 1:1 v  zmagah - KLIK