Zadnja novica

URNIK TRENINGOV

U16: Dobra realizacija, a zmaga vseeno na Bled

26.10.2017

V soboto je v Kranju gostovala ekipa HK MK Bled, ki se nahaja v zgornji polovici tabele. Po prvi tretjini smo videli pet zadetkov, tekmo so začeli bolje domači, labodi pa so na odmor odšli s točko prednosti. Druga tretjina se je končala z delnim izidom 0:5 za Bled, pri tem pa so slednji  izkoristili vse tri igre z igralcem več dotlej. V zadnji tretjini so domači skušali pripraviti preobrat. Z zanesljivim Galom Jelerjem Remškarjem v vratnicah in Nejcem Burgarjem ter Nikom Mravljetom Lombarjem v napadu so Triglavani dramatično stopnjevali svoj pritisk na blejska vrata: Ob dveh golih iz igre smo videli gol pri igri z igralcem manj, učinkovit power play ter zadetek ob šestem igralcu na ledu. Žal težko pričakovanega izenačenja v zadnjih 47 sekundah ni bilo, zato so tri točke zopet poromale iz Kranja.