26 27 28

U12: NOVA ZMAGA

Avtor:
Nedelja, 4. februar 2018

V zaostali tekmi 11. kroga IHL lige so se mladi Triglavani drugič zapored pomerili z vrstniki iz HDD Bled. Prejšnjo soboto so v zelo razburljivi tekmi dosegli tesno zmago s 7-5, tudi tokrat pa jih je čakalo težko delo, saj so nastopili brez kopice standardnih igralcev.

Domačih to ni zmedlo. Tekmo so pričeli odločno ter povedli v 5. minuti, ko je zadel Val Marn. Do konca tretjine so imeli domači še nekaj priložnosti, a je bil gostujoči vratar vselej na mestu.

Tekma se je razživela v drugi tretjini. V 18. minuti je na 2-0 povišal Anže Gradišar, na 3-0 pa v 21. minuti  s svojim drugim golom Val Marn. Gostje so se v tekmo vrnili z golom v 24. minuti, a je že v naslednjem napadu Svit Habjanič poskrbel, da je Triglav ostal na varnih +3.  Na 5-1 je z lepim strelom povišal Matevž Jošt, nato pa so gostje dosegli dva zaporedna in gola in se ponovno vrnili v tekmo, za kaj več pa jim je tokrat zmanjkalo moči.

V zadnji tretjini je nov gol za Triglav ponovno dosegel Anže Gradišar, na 7-3 pa je povišal Matic Črešnik.  Gostom je sicer uspelo znižati na 7-4, a so domači prek Mateja Kuharja in ponovno Matica Črešnika dosegli še dva gola ter tako zapečatili novo zmago, s katero so se močno približali 6. mestu na  lestvici, ki pomeni direktno uvrstitev v končnico. V zadnji tretjini je vratarja Erika Cuznarja zamenjal Jure Klemenc, ki se je v ekipo vrnil po krajši odsotnosti.

V prihodnjem tednu mlade Triglavane čaka izjemno naporen urnik, saj se bodo v sredo, 7.2., najprej pomerili s HK SŽ Olimpija B, na slovenski kulturni praznik, 8. 2., gostijo HDK Maribor v zaostali tekmi prvega kroga IHL lige, redni del pa bodo končali v soboto, 10.2.,  s tekmo proti KHL Medveščak Zagreb. Vse tekme bodo odigrali v domači dvorani na Zlatem Polju.

sponzorji

Napovedujemo

Twitter

YouTube

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.